Загальні запитання по ЖК "Добра Оселя"

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Загальні запитання по ЖК "Добра Оселя"

Повідомлення Володя » 10 листопада 2015, 23:31

А чи бачив хтось якість роботи від "майстрів" прокладання коробів в 100Ж? Хтось жалівся в ОСББ? Бо на мої скарги вони не реагують! І нагадувати 4-й раз - то вже поза межею. Причому вже в лютому буде 1 рік ОДИН РІК !!!!!!! як в коридорі ОСББ пообіцялося організувати "залатати" дірку в стіні після роботи київстарівців!!! Оце вже мене починає нервувати!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Володя
Зареєстрований

Секція: 100Ж

Повідомлення Serhiy_Sadurskyy » 07 жовтня 2015, 11:31

Я теж памятаю що говорили про прохідну і шлакбаум. Надіюсь що ще дороблять.
Serhiy_Sadurskyy
Зареєстрований

Повідомлення mari2045 » 06 жовтня 2015, 08:07

Знаю, що у знайомої в новобудові є на вході в двір металеві грати чи то паркан. Кожен з жильців має ключ, з другої сторони- охорона, яка теж контролює крім в"їзду і захід посторонніх. Я впевнена, що якщо пару раз прогнати добряче, то більше не прийдуть
mari2045
Зареєстрований

Секція: 3

Повідомлення vanka mokryy » 05 жовтня 2015, 17:11

Про закриту територію перший раз чую, я правда на зборах не був, але питав в прораба: парканів навколо двухметрових строїти не будуть і замків амбарних на воротах вішати теж не будуть. Та й злого пса в дворі тоже явно ніхто не посадить, щоб злих дітей кусав за дупи.
vanka mokryy
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення vanka mokryy » 05 жовтня 2015, 16:57

Katarinka написав:
mari2045 написав:І мене це обурює!!! На тих зборах, що збирали нас, то казали. що тут буде закрита територія для мешканців. Сама не раз бачила дітей - не наших і саме хлопців 10-12 років. які як слони бігають і просто нищать.
Питання до ОСББ: Чи можете ви якимось чином вплинути на це?

Я не пам'ятаю, щоб на зборах ОСББ казали, що в нас буде закритий двір. Йшла мова про те, що буде встановлена система безпеки та відеонагляду. До речі, як і коли це буде реалізоване, цікаво. Треба спитати в ОСББ.

Та не всьо зразу, люди! Претензція щодо дітей смішна, ви гуляєте з дітьми, та дайте по затилку тій шпані, тай проженіть їх з кінцями. Розвели тут консиліум як справитись з "злими дітьми", аж зло бере! До ОСББ треба піти... ще президенту напишіть, щоб дітей розігнав!
vanka mokryy
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення Dobra_Oselia » 05 жовтня 2015, 16:47

Доброго дня!
За останній час нам вдалося реалізувати наступні проекти по благоустрою ЖК:
- Облаштування зупинки;
- Завершення будівництва паркінгу;
- Встановлення дитячого майданчику;
- Зроблене озеленення території.
В найближчих планах реалізація проектів щодо безпеки, облаштування окремої зони для вигулу собак, спортивного майданчика, подальше облагородження території та ще ряд проектів по покращенню благоустрою нашого житлового кварталу. За результатами нашої роботи слідкуйте на нашому сайті у розділі "Хід будівництва" та на нашій сторінці Facebook.
Dobra_Oselia
Зареєстрований

Повідомлення Maya » 05 жовтня 2015, 16:04

Bohdan написав:На дворі сьогодні бачив майстриню паркування! Народ, давайте не будемо думати де ми паркуємося і чи ми хочемо щоб у нас на клумбах замість квітів жили машини.

Що це за криворуке створіння так паркується!
Maya
Зареєстрований

Секція: Г2

Повідомлення Katarinka » 05 жовтня 2015, 16:03

mari2045 написав:І мене це обурює!!! На тих зборах, що збирали нас, то казали. що тут буде закрита територія для мешканців. Сама не раз бачила дітей - не наших і саме хлопців 10-12 років. які як слони бігають і просто нищать.

Я не пам'ятаю, щоб на зборах ОСББ казали, що в нас буде закритий двір. Йшла мова про те, що буде встановлена система безпеки та відеонагляду. До речі, як і коли це буде реалізоване, цікаво. Треба спитати в ОСББ.
Katarinka
Зареєстрований

Секція: 3+

Повідомлення Maya » 05 жовтня 2015, 16:00

От цікаве питання, як вони можуть вплинути на дітей? виловлювати і відстрілювати? чи займатись перевихуванням чужих невігласів.
А на наших, що бейджики почепити, "свої,нерухати!"
Maya
Зареєстрований

Секція: Г2

Повідомлення mari2045 » 05 жовтня 2015, 10:32

І мене це обурює!!! На тих зборах, що збирали нас, то казали. що тут буде закрита територія для мешканців. Сама не раз бачила дітей - не наших і саме хлопців 10-12 років. які як слони бігають і просто нищать.
mari2045
Зареєстрований

Секція: 3

Далі

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість