Покупка квартиры в ЖК Добра Оселя

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Покупка квартиры в ЖК Добра Оселя

Повідомлення Юрій » 15 липня 2015, 11:24

Нервує страшно навіть мінімальне стрибання курсу коли робиш перерахунок.
От недавно робив внесок через Приват24 і курс був 21,265, але коли вже клацнув кнопку "відправити", вистрибнуло попередження, що за переказ в післяопераційний час (після 16:30) Приватбанк знімає 0,02% комісії. Я не захотів віддавати банку просто так тих ~200грн і вирішив робити переказ зранку. А зранку курс НБУ вже був 21,7 і прийшлось перевести на 1600 грн більше... Отак зекономив :)
Юрій
Зареєстрований

Тегиквартира у Львові, новобудова Львів, купити квартиру в новобудові Львів, квартири Львов

Повідомлення ivmamay » 15 липня 2015, 01:50

Якщо буде курс 40 - то ці квартири даром не треба...
ivmamay
Зареєстрований

Повідомлення SUTOMORE » 06 липня 2015, 23:28

Maya написав:В мене 2 депозити, по одному, який якраз закінчився, то по ньому дають в долларах, а другий автоматично продовжився і я получається достроково закриваю. А якщо достроково то за Постановою № 354, вони мають право видавати в грн. З обізнаністю в мене все ок, як і в новинах так і в чинному законодавстві! Не треба мені вказувати що роботи, за собою слідкуйте!

Не треба на форумі сіяти паніку про курс 40...і нагнітати...
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення Maya » 06 липня 2015, 17:03

В мене 2 депозити, по одному, який якраз закінчився, то по ньому дають в долларах, а другий автоматично продовжився і я получається достроково закриваю. А якщо достроково то за Постановою № 354, вони мають право видавати в грн. З обізнаністю в мене все ок, як і в новинах так і в чинному законодавстві! Не треба мені вказувати що роботи, за собою слідкуйте!
Maya
Зареєстрований

Секція: Г2

Повідомлення siera » 06 липня 2015, 16:32

Не обов"язково в гривнях. Мені ось в доларах видають. Частинами звісно але в доларах. Спочатку хотіли в гривнях видавати,але я добилась того що краще для мене.
siera
Зареєстрований

Секція: 2

Повідомлення SUTOMORE » 06 липня 2015, 15:51

Maya написав:Це реалії, і далеко не смішно, не розумію Вашого гумору!!! Чому ви злорадствуєте? для мене це реальна проблема! :x

За новинами треба слідкувати - доларові вклади виплачують гривнею. Ось так.
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення Maya » 06 липня 2015, 15:09

Це реалії, і далеко не смішно, не розумію Вашого гумору!!! Чому ви злорадствуєте? для мене це реальна проблема! :x
Maya
Зареєстрований

Повідомлення SUTOMORE » 06 липня 2015, 13:38

Maya написав:Прикиньте, надумала ще купити одну квартиру, пішла в приват знімати гроші, хотіла достроково закрити депозит, а вони мені сказали, що в гривнях тільки видають, думала рознесу їх контору в щіпки. Курс по якому конвертують нижчий ніж нацбанк, зла до чортиків. Втрачаю купу грошей. Та ще квартиру не можу на броні стільки часу тримати, поки виясняю...

:lol: Це реклама ДО чи антиреклама Приват?)))
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення Maya » 06 липня 2015, 12:40

Прикиньте, надумала ще купити одну квартиру, пішла в приват знімати гроші, хотіла достроково закрити депозит, а вони мені сказали, що в гривнях тільки видають, думала рознесу їх контору в щіпки. Курс по якому конвертують нижчий ніж нацбанк, зла до чортиків. Втрачаю купу грошей. Та ще квартиру не можу на броні стільки часу тримати, поки виясняю...
Maya
Зареєстрований

Повідомлення jewelson » 05 липня 2015, 11:45

ага, А.І. зараз штучно курс утримує )) А можна детальніше розказати шо то за такі знаючі люди прогнозують курс по 40 ? Може ті самі шо і бігом купляли долари по такому курсу в свій час
jewelson
Зареєстрований

Секція: Б1

Далі

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість