Збори ОСББ

Для зручності наших клієнтів Жк "Добра оселя"створив експлуатаційну організацію, яка відповідає за після продажне обслуговування та за обслуговування будинку та прибудинкової території.

Re: Збори ОСББ

Повідомлення SUTOMORE » 02 червня 2015, 21:50

Хоча адміністратор десь пропав ((((( - внесу свої питання, які необхідно розглянути на зборах ОСББ:
1. Куріння в під їздах!!!
2. Паркування авто
3. Інфраструктура
4. Сміття в загальних коридорах
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення Ira » 22 травня 2015, 15:39

Slavik.leo написав:Учасники ОСББ - це ж власники квартир, а як бути з тими чиї секції не здані?

Ну ми дочекались і ви дочекаєтесь. Не переживайте, на все свій час...Всі там будемо :)
Ira
Зареєстрований

Секція: 2

Повідомлення Юрій » 22 травня 2015, 14:31

Мене також цікавить це питання.

Ira написав:Я сьогодні отримала запрошення. В ОСББ наголосили що на загальних зборах повинні бути присутні всі учасники ОСББ незалежно від секцій.

Ну от! Знову мені не прислали листа як і з опитуванням про інфрастуктуру :( Мабуть розсилають тільки тим, хто вже рахується власником зданої нерухомості або працює в "Добрій Оселі".
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення Slavik.leo » 21 травня 2015, 22:03

Учасники ОСББ - це ж власники квартир, а як бути з тими чиї секції не здані?
Slavik.leo
Зареєстрований

Повідомлення Ira » 21 травня 2015, 17:48

SUTOMORE написав:Роз ясніть, чому фігурують лише секції Є і Е? А де секції Б, Ж??? Чи може я щось не зрозуміла? Збори для мешканців яких секцій?

Я сьогодні отримала запрошення. В ОСББ наголосили що на загальних зборах повинні бути присутні всі учасники ОСББ незалежно від секцій.
Ira
Зареєстрований

Секція: 2

Повідомлення SUTOMORE » 21 травня 2015, 14:52

Роз ясніть, чому фігурують лише секції Є і Е? А де секції Б, Ж??? Чи може я щось не зрозуміла? Збори для мешканців яких секцій?
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення Dobra_Oselia » 21 травня 2015, 11:14

Повідомлення
про проведення загальних зборів ОСББ «Добра Оселя 1»
Повідомляємо Вас, про те, що 05 червня 2015 року в приміщенні конференційного залу (1-й поверх) готелю « Гетьман», що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого , 50 о 18:00 год., будуть проводитись загальні збори ОСББ «Добра Оселя 1» (надалі - ОСББ).
Порядок денний:
1. Про передачу-приймання на баланс спільного майна ОСББ (житлових будинків, які знаходяться за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги 100Е та м. Львів, вул. Княгині Ольги 100Є).
2. Про затвердження членства в ОСББ на підставі поданих письмових заяв власників житлового будинку, який знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги 100Е.
3. Про затвердження членства в ОСББ на підставі поданих письмових заяв власників квартир житлового будинку, який знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги 100Є.
4. Про укладення змін до договору між ОСББ та управляючою компанією про надання послуг з управління будинками за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги 100Е та м. Львів, вул. Княгині Ольги 100Є.
При собі мати паспорт або інший документ, що підтверджує особу.

Голова ОСББ «Добра Оселя 1» Пица Н.В.
Dobra_Oselia
Зареєстрований

ТегиОсбб

Збори ОСББ

Повідомлення administrator » 10 травня 2015, 09:33

До уваги мешканців ЖК «Добра оселя»!
В останніх числах травня ЖК"Добра оселя" планує провести загальні збори Осбб для знайомста мешканців, для обговорення актуальних тем та пропозицій. На даних час, ще не всі власники квартир у будинках 100Е та 100Є отримали ключі, тож ми інтенсивно займаємось передачею і чекаємо на них.
Як тільки стане можливим максимально у повному складі провести загальні збори, усіх мешканців буде повідомлено в письмовій формі за 2 тижні до назначеної дати згідно норм чинного законодавства.
В даній темі ви можете залишати теми чи запитання, які б Вам хотілось обговорити на зборах, для того щоб наше спілкування при загальній зустрічі було максимально продуктивним.
Создать мир легче, чем понять его.
administrator
Администратор
Администратор

Поперед.

Повернутись до Осбб-експлуатаційна організація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей