Торгово-розважальний комплекс

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Торгово-розважальний комплекс

Повідомлення anastasiia » 25 листопада 2015, 23:25

собираюсь переeзжать в этот комплекс :) Расскажите подробнее о его возможностях?
anastasiia
Зареєстрований

Повідомлення SUTOMORE » 11 серпня 2015, 19:42

jewelson написав:Порівнюють з НК тільки за розмірами комплексу. Ясно що про якість, терміни здачі іт.д. мови нема, то небо і земля.

Згідна з вами - ми ж порівнюємо кількість квартир і мешканців, а не якість.
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення jewelson » 11 серпня 2015, 12:31

Порівнюють з НК тільки за розмірами комплексу. Ясно що про якість, терміни здачі іт.д. мови нема, то небо і земля.
jewelson
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення vanka mokryy » 11 серпня 2015, 12:03

Як таке можна порівнювати, там люди, які квартири покупляли проблем набрались, як Мошко блох, газу нема, якість "х", не не подумаєте, що хороша. Навіть якщо щось і будуть будувати, то яка різниця, всеодно рано чи пізно хтось покладе оком на ту ділянку, і нас явно ніхто питати не буде
vanka mokryy
Зареєстрований

Повідомлення Katarinka » 11 серпня 2015, 10:52

jewelson написав:В мене ще жевріє надія, що здоровий глузд переможе і будівництво житлового фонду не продовжиться на тій території. Комплекс в народі вже й так отримав альтернативну назву "Оселя Зла" через к-ть квартир і щільність забудови. І вже подекуди з Набережним Кварталом порівнюють

Ну ви даєте, порівняти Оселю з Набережним!
Там якість ви бачили? балкони відвалюються, між вікнами та відкосами щілини в палець, та й можна продовжувати довго...
В мене кума там купила квартиру, тому пишу вам з перших уст.
Katarinka
Зареєстрований

Секція: 3+

Повідомлення jewelson » 10 серпня 2015, 19:15

В мене ще жевріє надія, що здоровий глузд переможе і будівництво житлового фонду не продовжиться на тій території. Комплекс в народі вже й так отримав альтернативну назву "Оселя Зла" через к-ть квартир і щільність забудови. І вже подекуди з Набережним Кварталом порівнюють
jewelson
Зареєстрований

Повідомлення SUTOMORE » 10 серпня 2015, 18:34

Юрій написав:От цікаво все-таки що саме збудують на території, на якій мав бути колись торгово-розважальний центр.
У представиків ДО є вже якась офіціна інформація про це?

Напевне там буде аналог етапу 1 буквою П ((( Моя думка
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення Юрій » 10 серпня 2015, 14:07

От цікаво все-таки що саме збудують на території, на якій мав бути колись торгово-розважальний центр.
У представиків ДО є вже якась офіціна інформація про це?
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення SUTOMORE » 25 червня 2015, 16:20

Ну от, як я і прогнозувала, проїзд з Кобилиці закрили - поки що встановили знак, далі - думаю буде шлагбаум. Наші дії?
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення Katarinka » 10 червня 2015, 10:20

SUTOMORE написав:А як же прибудинкова територія? Чи ви без авто? Ви вважаєте справедливим, що паркомісця закривають від мешканців шлагбаумом? Також передають їх магазинам, а як же жильці - за вашими словами треба мовчати? В ДО ми не дешево за квартири платили...

Так в'їзд з кобилиці відкритий, не обов'язково заїжджати через шлагбаум!
І я з Вами повністю згідна, що мовчати не треба, але саме в цьому питанні,я розумію, що конкретно кожному паркомісце ніхто не обіцяв.
Katarinka
Зареєстрований

Секція: 3+

Далі

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість