Збори ОСББ

Для зручності наших клієнтів Жк "Добра оселя"створив експлуатаційну організацію, яка відповідає за після продажне обслуговування та за обслуговування будинку та прибудинкової території.

Re: Збори ОСББ

Повідомлення Володя » 17 червня 2015, 18:33

До Золочева страшна дорога, напевно тому так довго і листи по ямах доходять. :D

P.S. То навіть не смішно.... :evil:
Володя
Зареєстрований

Секція: 100Ж

Повідомлення Maya » 16 червня 2015, 21:31

Володя написав:Вчора (13.06.2015) отримав рекомендований лист про збори ОСББ :(
Укрпошта "ідеально" спрацювала.
"Їх тільки за смертю можна посилати", як то кажуть!

Нічого собі, то де ж ви живете? до Києва 2-3 дні йде
Maya
Зареєстрований

Секція: Г2

Повідомлення Володя » 14 червня 2015, 23:01

Вчора (13.06.2015) отримав рекомендований лист про збори ОСББ :(
Укрпошта "ідеально" спрацювала.
"Їх тільки за смертю можна посилати", як то кажуть!
Володя
Зареєстрований

Повідомлення rom_lev » 13 червня 2015, 15:01

Володя написав:Нажаль жоден з перерахованих методів оповіщення не спрацював, як я бачу! :(

Згідно з новим законом про ОСББ, з 1 липня повинні будуть також вивішувати оголошення про збори в кожному під'їзді.
Ось інфографіка: http://dostyp.com.ua/dovidkova/zakon-pr ... fografika/ (на жаль, якість зображень незавжди хороша, проте більшість інформації читабельна).
rom_lev
Зареєстрований

Секція: Г2

Повідомлення Bohdan » 11 червня 2015, 16:23

Мені прийшло на стару прописку, я ходив в ОСББ міняв свою інформацію по місцю проживання.
;)
Bohdan
Зареєстрований

Повідомлення Володя » 11 червня 2015, 14:48

Нажаль жоден з перерахованих методів оповіщення не спрацював, як я бачу! :(
Володя
Зареєстрований

Повідомлення Dobra_Oselia » 11 червня 2015, 14:26

Згідно чинного законодавства України, всім учасникам ОСББ 21.05 2015 р. було відправлено рекомендований лист з повідомленням про оголошення дати та місця проведення зборів. Лист був відправлений за адресою місця реєстрації, яку мешканцем було зазначено в договорі з ОСББ або повідомлено окремо.
Також був проведений обхід по квартирах. Мешканцям,які на той час були на місці,передали запрошення особисто з обов’язковим підписом у відомості про отримання.
Dobra_Oselia
Зареєстрований

Повідомлення Володя » 10 червня 2015, 19:42

Ну я теж являюся власником своїх метрів квадратних, Вже досить часу тут живу. Мені здається, що ні сайт ДО, ні цей чи якийсь інший форум не можуть бути місцем розміщення якихось офіційних оголошень! Могли би хоча в під'їзді якесь оголошення приліпити, чи в поштову скриньку кинуть його. А то як за часів СРСР. Шось мене підхарило таке відношення. Десь адміни звідси повтікали!!!?? ДЕ відповіді на питання??? Бардак!!!!
Володя
Зареєстрований

Повідомлення Юрій » 10 червня 2015, 10:54

На збори були запрошені тільки жильці, тобто люди, яким вже видали право власності на готові квартири. В цьому нічого дивного, бо в ОСББ мають реєструватись жильці будинку щоб вирішувати свої питання, а не інвестори в неіснуючі поки квартири. Могли б, звичайно, організувати зустріч для всіх власників + інвесторів щоб ми могли обговорити питання, які тут накипіли. А зараз получилось, що ті, хто був запрошений, отримали відповіді на свої запитання, а всі решту повинні витягувати з них інформацію тут на форумі.
Ми також прийшли на цю зустріч, але нас не впустили оскільки наша секція ще не здана. Я, звичайно, не ображаюсь, бо основною метою зустрічі була реєстрація в ОСББ, до яких я не поки маю відношень, але модератор форуму міг би принаймі відповісти на запитання кому саме треба прийти на зустріч, щоб ми не витрачали даремно часу.
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення jewelson » 10 червня 2015, 06:11

ну вони оголошували тут http://www.dobra-oselia.com.ua/ua/news/#2993, та й і в цій гілці прочитайте перші повідомлення
jewelson
Зареєстрований

Секція: Б1

Далі

Повернутись до Осбб-експлуатаційна організація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей