Кафе

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Кафе

Повідомлення Ivy » 18 серпня 2015, 09:41

Було б круто мати кафе зі свіжою випічкою, зокрема хлібом ;) Ну і, звісно, без алкоголю.
Ivy

Повідомлення jewelson » 10 серпня 2015, 17:34

Bohdan написав:По-друге, мені, як власнику не дуже вигідно там розміщувати кафе, бо трафік людей маленький.
Я чекаю, що може в В секціях щось буде. Отам місце кльове)

Ну забудовник пише, що в комплексі 1,5 тис. квартир, думаю що клієнтів вистачило б. Але погоджуюсь, що у В секції місце краще.
jewelson
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення Юрій » 10 серпня 2015, 15:46

Будемо надіятись, що підходяще приміщеня для кафе знайдеться. Згідно планів на одну збудовану секцію припадає 3-4 комерційні площі, а в "В" цілих 4 секції.
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення Bohdan » 10 серпня 2015, 15:33

Юрій написав:
Bohdan написав:Я сам займаюсь цим бізнесом, тому і питався в ДО чи дійсно вони матимуть тут кафе. Думав орендувати приміщення. Але вони тільки продають.

Здається у вас з"явилась можливість орендувати приміщення :) Згідно інформації на сайті і у фейсбуці ДО тепер не тільки продає комерційні площі, але і здає в оренду.

Представники ДО, не спіть! Тут у вас потенційний орендатор на форумі з"явився, а ви навіть не відреагуєте :)

Ті приміщення розраховані під іншу діяльність. Це ж в середині подвір'я.
По-перше, у ДО вимоги, щоб там було тихо та чисто, щоб не заважати людям.
По-друге, мені, як власнику не дуже вигідно там розміщувати кафе, бо трафік людей маленький.
Я чекаю, що може в В секціях щось буде. Отам місце кльове)
Bohdan
Зареєстрований

Повідомлення Юрій » 10 серпня 2015, 13:08

Bohdan написав:Я сам займаюсь цим бізнесом, тому і питався в ДО чи дійсно вони матимуть тут кафе. Думав орендувати приміщення. Але вони тільки продають.

Здається у вас з"явилась можливість орендувати приміщення :) Згідно інформації на сайті і у фейсбуці ДО тепер не тільки продає комерційні площі, але і здає в оренду.

Представники ДО, не спіть! Тут у вас потенційний орендатор на форумі з"явився, а ви навіть не відреагуєте :)
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення Bohdan » 25 червня 2015, 16:28

jewelson написав:Дійсно є про кафе, неуважно дивився. Ну я особисто не проти якогось закладу, якби він працював до 23.00 і це була б не наливайка

Я сам займаюсь цим бізнесом, тому і питався в ДО чи дійсно вони матимуть тут кафе. Думав орендувати приміщення. Але вони тільки продають.
Наразі вони мені сказали що зараз хтось розглядає приміщення під заклад, але вони зі своєї сторони аби кому не будуть продавати, тому що розуміють що наливайка тут нікому не потрібна.
А взагалі коли людина купила приміщення, вона може з ним робити що завгодно, тому може хтось і зробить якусь піцерію ;)
Bohdan
Зареєстрований

Повідомлення SUTOMORE » 25 червня 2015, 16:16

Кафе - це не найкраща ідея. Кафе - це додатковий шум. Крім того, потреба у монтажі витяжок.
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення jewelson » 25 червня 2015, 13:25

Дійсно є про кафе, неуважно дивився. Ну я особисто не проти якогось закладу, якби він працював до 23.00 і це була б не наливайка
jewelson
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення Юрій » 25 червня 2015, 12:49

jewelson написав:А де ви таке знайшли? Бо я шось не зустрічав подібної інформації?

Зображення

Bohdan написав:... приміщення відведені під розвиток інфрастуктури технічно відповідають нормам для розміщення кафе.

Востаннє був в "Добрій Оселі" десь місяць тому і поточний стан був такий: Торгово-розважального комплексу не планують, що там буде невідомо; дитсадка не планують (це держава сама їх має будувати), що буде на його місці невідомо; під фітнес-центр хочуть продати приміщення, яке для нього було б ідеальним, велись переговори з потенційними покупцями, але результату я поки не знаю. Доречі, сьогодні зранку бачив як в це напів-підвальне приміщення заносили якісь речі, можливо його вже купили, сподіваюсь що це дійсно буде фітнес-центр. Я так розумію, що кафе планувалось у торгово-розважальному центрі, але оскільки він навряд чи буде, то на запитання чи буде якесь кафе у одному з комерційних приміщень, отримав відповідь: "Ви б хотіли, щоб прямо під вашою квартирою було кафе чи бар?". Думаю, що не хотів би (дуже люблю спати вночі), але для мене це означало, що кафе також не передбачається. От і питаю чому на сайті розміщено інформацію про нього. Можливо плани змінились?
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення Bohdan » 25 червня 2015, 00:54

Юрій написав:Доброго дня.
На сайті "Доброї Оселі" вказано, що на території комплексу буде розміщено кафе. Це правда? Де воно буде знаходитись?

Я так розумію, що приміщення відведені під розвиток інфрастуктури технічно відповідають нормам для розміщення кафе. Мене та тема цікавила, я питав. Тому якщо знайдеться бажаючий відкрити кафе, то воно буде без питань. ;)
Bohdan
Зареєстрований

Далі

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість