Загальні запитання по ЖК "Добра Оселя"

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Загальні запитання по ЖК "Добра Оселя"

Повідомлення mtc » 20 липня 2015, 10:26

Чому на паркінгу завжди після доща стоїть вода? ви плануєте зробити стік води? яким чином? вода постійно збирається по середині ...
mtc
Зареєстрований

Секція: ж

Повідомлення Dobra_Oselia » 17 липня 2015, 17:10

Анна написав:Анна написав:
Прошу звернути увагу на функціонування вентиляції у секції "Ж".

А що у вас з вентиляцією?

В ванній кімнаті по всьому стояку зворотня тяга.

Доброго дня!
Ваше звернення прийнято на розгляд. Чекайте на відповідь найближчим часом.
Dobra_Oselia
Зареєстрований

Повідомлення Анна » 13 липня 2015, 22:24

Анна написав:
Прошу звернути увагу на функціонування вентиляції у секції "Ж".

А що у вас з вентиляцією?

В ванній кімнаті по всьому стояку зворотня тяга.
Анна
Зареєстрований

Повідомлення mtc » 28 червня 2015, 11:35

Dobra_Oselia написав:
mtc написав:Чому було вирішено встановлювати зовнішні блоки кондиціонерів між вікнами?

Ви встановили самі вікна у квартири, де відкривається лише середнє вікно (!)... яким чином мені добратись до середини будівлі, щоб встановити блок? виходить що викликати вишку.. Мені (а також всім мешканцям дому) це робити кожен раз під час обслуговування кондиціонера? хто буде сплачувати протягом мого життя усі виклики вишки?

прошу обдумати це питання в 3-кімнат квартирах..

Доброго дня! Ваше звернення буде розглянуто і в найближчий час Вам буде надана відповідь. Будь-ласка, залиште Ваші контактні дані в приватному повідомленні. Дякуємо.

Не маю можливості написати повідомлення...
"Вам не дозволено використовувати цю можливість. Можливо, ви недавно зареєструвались на форумі, або вам необхідно проявити більше активності, щоб отримати можливість її використання. "

в ОСББ я звертався кілька раз, тому вони мають мою інформацію.
Я чекаю вашого рішення. Будь-ласка прийміть його, так щоб це було зручно.. бо через 3-4 роки я більш впевнений, що ніхто не буде звертати увагу куди встановити кондиціонер.. комплекс буде закінчений. І мешканці будуть встановлювати де їм зручно! Тому щоб всі блоки гарно стояли в одному місці у всіх - найкращий варіант це під вікном... Я більш впевнений що усі будуть його саме там встановлювати.. Так як виклики вишки - це не із дешевого.. А між вікнами - це не реально встановити без вишки (відкривається лише середнє вікно з обох сторін).
mtc
Зареєстрований

Повідомлення AlexUA » 24 червня 2015, 14:19

Звичайний однокамерний склопакет, який встановлений в будинках 4-16-4 має опір теплопередачі 0,34-0,37 м2*С/Вт.
Згідно норм ДСТУ в умовах Львова повинен встановлюватись склопакет з опором не менше 0,56 м2*С/Вт.
Для цього згідно норм має встановлюватись склопакет 4-16-4Е. З енергозберігаючою плівкою. Опір теплопередачі якого 0,59 м2*С/Вт.

Різниця в вартості склопакетів не значна. Що заважало встановити склопакет який відповідав би вимогам ДСТУ? Чому власники тепер повинні або замінювати склопакети або переплачувати зимою за опалення через копійчану економію забудовника?

Шановна адміністрація так все-таки, що там з вікнами? Яке буде рішення?
AlexUA
Зареєстрований

Повідомлення Dobra_Oselia » 22 червня 2015, 10:08

andriy_z написав:Доброго дня,
У вас на сайті розбіжності з плануванням в секції В4 для однорівневих квартир F і G.
На загальному плані кухня з однієї сторони, а коли відкриваєш детальне планування- то вже з іншої.
Зображення

Так, в плануванні на сайті була допущена помилка, дякуємо за Вашу пильність, найближчим часом все буде виправлено.
Dobra_Oselia
Зареєстрований

Повідомлення Dobra_Oselia » 22 червня 2015, 10:03

mtc написав:Чому було вирішено встановлювати зовнішні блоки кондиціонерів між вікнами?

Ви встановили самі вікна у квартири, де відкривається лише середнє вікно (!)... яким чином мені добратись до середини будівлі, щоб встановити блок? виходить що викликати вишку.. Мені (а також всім мешканцям дому) це робити кожен раз під час обслуговування кондиціонера? хто буде сплачувати протягом мого життя усі виклики вишки?

Доброго дня! Ваше звернення буде розглянуто і в найближчий час Вам буде надана відповідь. Будь-ласка, залиште Ваші контактні дані в приватному повідомленні. Дякуємо.
Dobra_Oselia
Зареєстрований

Повідомлення mtc » 20 червня 2015, 14:57

Чому було вирішено встановлювати зовнішні блоки кондиціонерів між вікнами?

Приєднані файли
1.jpg
1.jpg (45.9 Кб) Переглянуто 1814 разів
mtc
Зареєстрований

Повідомлення AlexUA » 19 червня 2015, 22:10

Встановлюються вікна з 4ох камерного профілю WDS. Який при цьому склопакет використаний? Його термодиннамічні характеристики і чи відповідають вони нормам ДСТУ?

Склопакет однокамерний, усі характеристики відповідають нормам ДСТУ.

Звичайний однокамерний склопакет, який встановлений в будинках 4-16-4 має опір теплопередачі 0,34-0,37 м2*С/Вт.
Згідно норм ДСТУ в умовах Львова повинен встановлюватись склопакет з опором не менше 0,56 м2*С/Вт.
Для цього згідно норм має встановлюватись склопакет 4-16-4Е. З енергозберігаючою плівкою. Опір теплопередачі якого 0,59 м2*С/Вт.

Різниця в вартості склопакетів не значна. Що заважало встановити склопакет який відповідав би вимогам ДСТУ? Чому власники тепер повинні або замінювати склопакети або переплачувати зимою за опалення через копійчану економію забудовника?
AlexUA
Зареєстрований

Повідомлення andriy_z » 19 червня 2015, 19:16

Доброго дня,
У вас на сайті розбіжності з плануванням в секції В4 для однорівневих квартир F і G.
На загальному плані кухня з однієї сторони, а коли відкриваєш детальне планування- то вже з іншої.
Зображення
andriy_z
Зареєстрований

Поперед.Далі

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість