Площі під комерційну нерухомість

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Площі під комерційну нерухомість

Повідомлення Юрій » 22 травня 2015, 21:17

Нехай продаж, суть запитання не в тому.
Я колись цікавилась, сказали що ...

А я от зараз цікавлюсь і мені ДО не відписує. Відписуєте ви, але якщо ви не працівник Доброї Оселі, то ваші дані можуть бути не остаточні. Я сам тиждень тому впевнено розповідав друзям про торгово-розважальний центр в своєму новому мікрорайоні.
Сподіваюсь все ж на офіційну відповідь від представників Доброї Оселі, вони ж створили цей форум щоб надавати нам достовірну інформацію, а не ми самі між собою перегукувались типу "я колись чула..." і т.д.
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення Maya » 22 травня 2015, 18:23

Юрій написав:Доброго дня.
Маю ще одне запитання до "Доброї оселі". В сусідній гілці представник "ДО" згадав про виділення комерційних площ під потреби жильців.
Проект нашого комплексу розроблений з урахуванням потреб мешканців. Інфраструктура комплексу передбачає розвинену мережу комерційних площ різного цільового призначення. Це і аптеки, супермаркет, магазини із промисловими товарами, побуту та вжитку, салони краси, майстерні одягу та взуття та ін. За основною концепцією проекту максимальне задоволення потреб мешканців в межах пішої доступності.

Ви щось не то пишете! Де ви бачите якусь оренду, я зайша по Вашій зсилці і бачу тільки продаж. Я колись цікавилась, сказали що під продукти вже вроді аж 2 купили приміщення, та і аптека, і перукарня теж мають бути.
Maya
Зареєстрований

Секція: Г2

Повідомлення AlexUA » 22 травня 2015, 15:32

На сьогодні я зауважив, що вже орендовані деякі площі під магазин автозапчастин і ще бачив двері з логотипом "ТКС"

Цей холдинг є забудовником комплексу, його інвестором і власником всього що не продане). Заодно можете власника холдинга погуглити. Правда я б це ще робив до того як купувати квартиру). Принаймні не хотілось при купівлі віртуальної нерухомості попасти на якогось ригоанала по певним причинам.
AlexUA
Зареєстрований

Площі під комерційну нерухомість

Повідомлення Юрій » 22 травня 2015, 14:24

Доброго дня.
Маю ще одне запитання до "Доброї оселі". В сусідній гілці представник "ДО" згадав про виділення комерційних площ під потреби жильців.
Проект нашого комплексу розроблений з урахуванням потреб мешканців. Інфраструктура комплексу передбачає розвинену мережу комерційних площ різного цільового призначення. Це і аптеки, супермаркет, магазини із промисловими товарами, побуту та вжитку, салони краси, майстерні одягу та взуття та ін. За основною концепцією проекту максимальне задоволення потреб мешканців в межах пішої доступності.

На сьогодні я зауважив, що вже орендовані деякі площі під магазин автозапчастин і ще бачив двері з логотипом "ТКС" (можливо це ця фірма http://www.tks.ua/ua/, не впевнений), а на прямо сайті можна обрати будь-яку площу для оренди під свою фірму http://dobra-oselia.com.ua/ua/8/18/.

Приміщень є багато і це дуже добре, але скажіть, будь ласка, чи зарезервовані "Доброю Оселею" якісь з коменційних приміщень саме під потреби жильців, які ви описали? Чи можлива ймовірність того, що замість аптек, майстерень одягу і тд всі приміщення орендують під офіси Київстару, банків, агенств з нерухомості і таке інше? На сайті не бачу жодного з приміщень, позначеного як неактивне для оренди сторонніми особами.
І хто відповідальний за пошук людей, що бажають орендувати приміщення саме під вищеперераховані потреби жильців? ДО самі знайдуть таких орендаторів чи жильці повинні самоорганізуватись і виняйняти приміщення своїми силами поки їх не розкупили інші? Є якись чіткий документ, який встановлює відповідальну сторону?
Дякую.
Юрій
Зареєстрований

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість