Покупка квартиры в ЖК Добра Оселя

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Покупка квартиры в ЖК Добра Оселя

Повідомлення ymyk » 05 липня 2015, 09:32

Після виборів? Виборів кого? Мера?
ymyk
Зареєстрований

Тегиквартира у Львові, новобудова Львів, купити квартиру в новобудові Львів, квартири Львов

Повідомлення SUTOMORE » 04 липня 2015, 10:27

Maya написав:Планування реально трохи поміняли, але я б сказала навіть ліпші стали, не геніально, але краще. В В4 побачила такі ж балкони кутові як в 2 секції з панорамою. Думаю взяти ще однокімнатну, що там по ціні? Кажуть після виборів курс до 40 піднімиться, хто що чув?

Та скільки можна вже нагнітати - чула не чула. Поживем - побачим...
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення siera » 03 липня 2015, 16:57

Я теж таке чула. Курс підніметіся і квартири дуже подорощають. Зараз напевно найкращий час що б придбати житло..
siera
Зареєстрований

Секція: 2

Повідомлення Maya » 03 липня 2015, 16:00

Планування реально трохи поміняли, але я б сказала навіть ліпші стали, не геніально, але краще. В В4 побачила такі ж балкони кутові як в 2 секції з панорамою. Думаю взяти ще однокімнатну, що там по ціні? Кажуть після виборів курс до 40 піднімиться, хто що чув?
Maya
Зареєстрований

Секція: Г2

Повідомлення Ivanka » 03 липня 2015, 10:21

ymyk написав:І налетіли...
- Ой, мамо, як нас люди хвалять!
- Та хто ж, доню?
- Та я вас, а ви - мене...

Трольте скільки влізе))
Це моя перша власна квартира, і саме така як я хотіла!
Тому радію і пишу. А я бачу що треба тільки негатив лити на форумах.
Чекайте може і до мене дойде черга незадоволення. ;)
Ivanka
Зареєстрований

Повідомлення jewelson » 02 липня 2015, 23:18

А може люди дійсно радіють тим плануванням і бурхливо висловлюють свої емоції. Час покаже наскільки то реальні аккаунти
jewelson
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення ymyk » 02 липня 2015, 22:10

І налетіли...
- Ой, мамо, як нас люди хвалять!
- Та хто ж, доню?
- Та я вас, а ви - мене...
ymyk
Зареєстрований

Повідомлення Роксолана » 02 липня 2015, 17:01

Katarinka написав:Бачила на сайті, що вже вийшла в продаж секція В3. Здають в 2 кварталі 2016 року. Там такі гарні планування, кухня велика у всіх варіантах квартир. Вже хтось там купив квартиру? ;)

Я також купила в В3 квартиру, однокімнатну, площею 49 кв.м.) Планування досить прікольне, кухня велика, дуже круто :D Вже собі уявляю як буду все облаштовувати ;)
Роксолана
Зареєстрований

Повідомлення Ivanka » 01 липня 2015, 16:56

Katarinka написав:Бачила на сайті, що вже вийшла в продаж секція В3. Здають в 2 кварталі 2016 року. Там такі гарні планування, кухня велика у всіх варіантах квартир. Вже хтось там купив квартиру? ;)

Я купила :) двокімнатну 74 кв.м. Реально виходить велика та майже трикімнатна, в цій секції самі класні планування!
Так що будемо стежити за будівництвом. ;)
Ivanka
Зареєстрований

Повідомлення Katarinka » 25 червня 2015, 16:07

Бачила на сайті, що вже вийшла в продаж секція В3. Здають в 2 кварталі 2016 року. Там такі гарні планування, кухня велика у всіх варіантах квартир. Вже хтось там купив квартиру? ;)
Katarinka
Зареєстрований

Секція: 3+

Поперед.Далі

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість