Покупка квартиры в ЖК Добра Оселя

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Покупка квартиры в ЖК Добра Оселя

Повідомлення Ira » 22 червня 2015, 17:05

Я також рада що вибрала Добру оселю.На днях получаю право власності.))))Я довольна.
Ira
Зареєстрований

Секція: 2
Тегиквартира у Львові, новобудова Львів, купити квартиру в новобудові Львів, квартири Львов

Повідомлення Katarinka » 05 червня 2015, 10:38

Вітаю з вибором! Я в принципі не маю зауважень до цього ЖК. Все вчасно будують, ОСББ працює якісно: чисто в під'їздах та все працює. Бачила набагато гірші новобудови!!!
Тим більше що Добра Оселя стала "Житловим кварталом року", маємо надію, що ця нагорода виправдає себе ;-)
Katarinka
Зареєстрований

Секція: 3+

Повідомлення Adriana » 02 червня 2015, 15:55

Спасибо огромное всем за ответы и советы! все таки приняли решение покупать квартиру в Добра Оселя) ЖК Фамилия действительно находится в хорошем районе, но... если это Набережный квартал, то не хочется даже рисковать! почитала их форумы, посмотрела фото,которые выкладывают "счастливые жители" и мягко говоря в шоке.
На этой неделе приедем в офис, обязательно уточню за парковку. Менеджеры говорили, что ЖК предусматривает гаражи, подземный и наземный паркинг.
Adriana
Зареєстрований

Повідомлення Ірина » 29 травня 2015, 22:45

А ще там можна вивчати розклад польотів літаків, і взагалі Набережний ще ні одного об'єкту не здав.Наскільки я знаю це також їхній проект.
Ірина
Зареєстрований

Секція: Б2

Повідомлення SUTOMORE » 29 травня 2015, 22:30

Ірина написав:Живемо зараз недалеко біля будівництва Фамілії,будують її впритул до Кульпарківської де виїзд на Пустомити,я б не сказала що там чистіше повітря ніж біля Доброї Оселі

Ну не рівняйте кількість машин до центру міста і до Пустомит.
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення Ірина » 29 травня 2015, 22:21

Живемо зараз недалеко біля будівництва Фамілії,будують її впритул до Кульпарківської де виїзд на Пустомити,я б не сказала що там чистіше повітря ніж біля Доброї Оселі
Ірина
Зареєстрований

Секція: Б2

Повідомлення SUTOMORE » 29 травня 2015, 21:48

Ми маємо квартиру в Оселі, але наші знайомі цікавляться Фамілією - її вони обрали через нижчу ціну. Район там теж гарний - майже за містом, чистіше повітря, поруч відкриється великий торговий центр - Вікторія Гарден. Ще поруч є гаражний кооператив - наголошую на парковці, бо в Оселі з цим катастрофа!!!! Наші вікна виходять на трамвай і дорогу - досить шумно, тихіше хіба з закритим вікном.
Також Добра Оселя перетворюється на мурашник - особливо мене жахають " китайські стіни" - етап 2 - довжелезні будинки, котрі ростуть як на дріжджах.
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення Adriana » 29 травня 2015, 17:56

Maya написав:Будують і здають, з комунікаціями теж все ок. Стіни рівні нічо переробляти не треба. Стяжка хоч яйця коти. При купівлі тільки з курсом не прогадати, а так по нюансах навіть не знаю, що сказати,в принципі в них в офісі всьо нормально розказують.

спасибо!!
Ой, нелегко покупать квартиру, живя в другом городе. Приезжала во Львов недавно посмотреть на качество новостройек.
Пока сделала вывод что Добра Оселя самый хороший вариант. И район хороший. Единственное что смущает - дорога рядом и трамвайная линия. Не знаю насколько шумно будет?
А в офисах продаж все красиво рассказывают. Вот поэтому и пришла на форум, чтобы услышать мнение жителей.
Рада, что пока мои ожидания подтверждаються! :)
А кто-то может сказать что-то про комплекс Фамилия? он вроде бы недалеко от ЖК Добра Оселя?
Adriana
Зареєстрований

Повідомлення Maya » 28 травня 2015, 11:47

Будують і здають, з комунікаціями теж все ок. Стіни рівні нічо переробляти не треба. Стяжка хоч яйця коти. При купівлі тільки з курсом не прогадати, а так по нюансах навіть не знаю, що сказати,в принципі в них в офісі всьо нормально розказують.
Maya
Зареєстрований

Секція: Г2

Покупка квартиры в ЖК Добра Оселя

Повідомлення Adriana » 27 травня 2015, 12:55

Добрый день, уважаемые форумчане!
Прошу вашего совета и помощи. Проживаю в Киеве, планирую переезд во Львов и сейчас нахожусь на этапе выбора квартиры в новостройке.
Главный критерий при покупке квартиры - я б хотів вивчити рідну мову к центру города, высокое качество строительства, ну и конечно же цена))
Ознакомившись со многими предложениями от застройщиков Львова, на данном этапе склоняюсь к покупке квартиры в ЖК "Добра Оселя, т.к. по все критериям и отзывам понимаю что это неплохое предложение.
Вопрос к владельцам квартир ЖК Добра Оселя какие основные моменты с которым я могу столкнуться при покупке и оформлении документов на квартиру? Есть ли люди, которые уже живут в сданных секциях, все ли в порядке с подключением коммуникаций, были ли задержки при получении права собственности?
Adriana
Зареєстрований

Поперед.

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість