"Житловий квартал року"

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: "Житловий квартал року"

Повідомлення Slavik.leo » 08 червня 2015, 14:06

Bohdan написав:Вітаю Добру Оселю, та всіх мешканців!
І теж щось не розумію, що людина не може бути задоволена тим місцем в якому вона живе??
Якщо чесно, мене дивують люди, які завжди всім не задоволені.
Я наприклад розумію, що можна знайти питання до Доброї Оселі, але народ, давайте це направляти в конструктивний напрямок, та намагатися радіти таким моментам. Вони завжди стимулюють ставати кращими!!
Так, на мою думкуб - критика і наполягання на тому щоб забудовник виконував умови - є конструктивом.... І так, я погоджуюсь, що на даний момент ДО один з наякращих забудовникив, але не це не звиляє від дотримання умов.
Slavik.leo
Зареєстрований

Повідомлення jewelson » 08 червня 2015, 12:32

ну по-перше не всі хто тут пишуть там уже живуть, а по-друге обіцяли одну інфраструктуру, тепер її змінили, викреслили декілька обєктів. Але найбільше дратує, що представник ДО писав про опитування мешканців та інвесторів стосовно інфрастуктури, а насправді таке опитування якщо й було то дуже вибірково. Хоча сумніваюсь що було, бо ні я, ні мій товариш і учасники цього та інших форумів пропозиції взяти участь в опитуванні не отримували. Здається краще було б написати що відмовились з ряду причин, в тому числі й фінансових.
jewelson
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення Bohdan » 08 червня 2015, 11:44

Вітаю Добру Оселю, та всіх мешканців!
І теж щось не розумію, що людина не може бути задоволена тим місцем в якому вона живе??
Якщо чесно, мене дивують люди, які завжди всім не задоволені.
Я наприклад розумію, що можна знайти питання до Доброї Оселі, але народ, давайте це направляти в конструктивний напрямок, та намагатися радіти таким моментам. Вони завжди стимулюють ставати кращими!!
Bohdan
Зареєстрований

Повідомлення Ludmila » 07 червня 2015, 13:11

А професійно і літературно можуть відписати тільки працівники ДО???? Високої ви про них думки!!!! У нас і жителі - вміють розмовляти і писати - не гірше... Маєте право виставляти підозри коиму завгодно - маю підозру, що ви місцевий слідчий. А Добра оселя найкраща - бо я тут живу.....
Ludmila
Зареєстрований

Секція: Ж

Повідомлення jewelson » 06 червня 2015, 13:56

Ludmila написав:Вітаю Добру оселю з отриманою премією! Ми з вами - достойні цієї премії і станем найкращим житловим кварталом, в якому живуть найкращі жителі!!!!! Проект інфраструктури (парковка, охорона, дитячий і спортивний майданчики) дійсно грандіозний і фантастичний (кожний бажаючий може ознайомитись)!!!!! Бажаю нашим забудовникам, а також експлуатації, - наснаги, оптимізму, впевнено йти до здійснення спільної мети і втілити цей надпроект в життя , не зважаючи на заяви скептиків і песимістів. Шановні сусіди, мешканці і майбутні мешканці Доброї оселі давайте зробим наше майбутнє кращим і будемо прагнути до кращого!!!! :P :P :P

Щось ви пані Людмило дуже професійно і літературно дифірамби тут написали. Та й зареєструвались на днях. І секція у вас цікава. Є в мене підозра, що ви мабуть працівник ДО
jewelson
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення Ludmila » 05 червня 2015, 23:01

Вітаю Добру оселю з отриманою премією! Ми з вами - достойні цієї премії і станем найкращим житловим кварталом, в якому живуть найкращі жителі!!!!! Проект інфраструктури (парковка, охорона, дитячий і спортивний майданчики) дійсно грандіозний і фантастичний (кожний бажаючий може ознайомитись)!!!!! Бажаю нашим забудовникам, а також експлуатації, - наснаги, оптимізму, впевнено йти до здійснення спільної мети і втілити цей надпроект в життя , не зважаючи на заяви скептиків і песимістів. Шановні сусіди, мешканці і майбутні мешканці Доброї оселі давайте зробим наше майбутнє кращим і будемо прагнути до кращого!!!! :P :P :P
Ludmila
Зареєстрований

Секція: Ж

Повідомлення Dobra_Oselia » 05 червня 2015, 16:38

За детальною інформацією по цьому питанню Ви можете звернутися в відділ продажів ЖК «Добра Оселя» за телефонами:
+38(032) 2444244
+38(098) 244 4 244
+38(067) 671 21 51
Або особисто за адресою вул. Кн. Ольги 100 б.
Dobra_Oselia
Зареєстрований

"Житловий квартал року"

Повідомлення Юрій » 05 червня 2015, 14:29

Вітаю "Добру Оселю" з отриманням звання "Житловий квартал року"! http://www.dobra-oselia.com.ua/ua/news/#3428
В грамоті особливо відзначено такі переваги як сучасна архітектура, зелена територія, паркінг, дит. майданчик і тд.
http://www.dobra-oselia.com.ua/public/files/news/DO.jpg
Я і не знав, що в нас є зелена територія! Представники "Доброї оселі", чи можете показати нам проект інфраструктури, з яким ви отримали цю перемогу? Багато суперечок останнім часом на рахунок того що може або не може бути збудовано в нашому мікрорайоні.
Дякую.
Юрій
Зареєстрований

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість