Чи хтось робив перепланування, хто має які ідеї для ремонту?

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Чи хтось робив перепланування, хто має які ідеї для ремо

Повідомлення Serhiy_Sadurskyy » 14 липня 2015, 08:58

Юрій написав:Доречі про вікно. Можете хтось виставити фото вікна у готовому інтер"єрі? Ми коли оглядали просто поштукатурені квартири, то вікна нам здались розміщеними трохи зависоко, майже під стелею, раніше такого не бачили. Цікаво як воно виглядає у завершеному вигляді.

Копія -кухня-1.jpg
Копія -кухня-1.jpg (103.18 Кб) Переглянуто 769 разів
Serhiy_Sadurskyy
Зареєстрований

Тегиремонт, ціна ремонту, дизайн

Повідомлення Bohdan » 13 липня 2015, 17:47

Юрій написав:Доречі про вікно. Можете хтось виставити фото вікна у готовому інтер"єрі? Ми коли оглядали просто поштукатурені квартири, то вікна нам здались розміщеними трохи зависоко, майже під стелею, раніше такого не бачили. Цікаво як воно виглядає у завершеному вигляді.

Готового інтер'єру ще не маю, але вікна не те щоб зависоко, вони просто великі, тому Вам так здалось.
На мою думку це взагалі не проблема, а навпаки плюс. У Вас як не крути буде більше світла. І я думаю що великі вінка це не зіпсували жодного інтер'єру ;)
Bohdan
Зареєстрований

Повідомлення Юрій » 13 липня 2015, 11:15

Доречі про вікно. Можете хтось виставити фото вікна у готовому інтер"єрі? Ми коли оглядали просто поштукатурені квартири, то вікна нам здались розміщеними трохи зависоко, майже під стелею, раніше такого не бачили. Цікаво як воно виглядає у завершеному вигляді.
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення SUTOMORE » 11 липня 2015, 13:50

А ми в кухні зробили трьохзонне освітлення - над столом, над робочою поверхнею і зоною відпочинку, а ще підсвітили шафку для алкогольних напоїв. Зрештою, світла денного не є замало, бо перед вікнами - простір та й саме вікно досить велике.
SUTOMORE
Зареєстрований

Повідомлення andriy_z » 11 липня 2015, 12:53

я планую зробити скляну прозору перегородку. 8-)
andriy_z
Зареєстрований

Повідомлення Юрій » 10 липня 2015, 12:04

Думаю розділити кухню-студію на дві зони невеликою перегородкою щоб звук від стуку кастрюль відбивався від неї і не заважав слухати телевізор з дивану та і візуального контакту з умивальником щоб не було. Але оскільки кімната довга майже як вагон, а вікно тільки одне, то мені здається ця перегородка може закрити доступ природньому освітленню до кухонної зони. Не хочеться щоб в кухні лампочку треба було включати навіть вдень. В когось були ідеї як залишити кухню освітленою?
Я поки придумав два варіанти: перегородку зробити не на всю висоту (або частково з матового скла/пластику) і вмонтувати хитру систему типу такої http://www.membrana.ru/particle/1773, але це напевно дорого і довго.
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення Serhiy_Sadurskyy » 10 липня 2015, 09:55

vanka mokryy написав:Все всім видно буде

Щоб не було видно,як варіант, можна на нижню секцію вікон поставити жалюзі які при потребі закриваються.
Serhiy_Sadurskyy
Зареєстрований

Повідомлення vanka mokryy » 08 липня 2015, 17:15

Вот ідеї як такі, але як для кабінету важко придумати при панорамному балконі, все всім видно буде
Приєднані файли
5_idey_ispolzovaniya_balkona_71ux3i892UyAcFjdyFCO.jpg
5_idey_ispolzovaniya_balkona_71ux3i892UyAcFjdyFCO.jpg (34.51 Кб) Переглянуто 1232 разів
images.jpg
images.jpg (6.56 Кб) Переглянуто 1232 разів
vanka mokryy
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення vanka mokryy » 08 липня 2015, 17:07

В мене кухня студіо. Хочу об"єднувати ванну туалет, місця мало. і не знаю як правильно гардеробну зробити, балкон під кабінет зроблю
vanka mokryy
Зареєстрований

Секція: Б1

Повідомлення Katarinka » 08 липня 2015, 16:49

vanka mokryy написав:Хто вже робив ремонт, напишіть будь-ласка, які були труднощі? коли переплановували як довго давало відповідь ОСББ? вартість вашого ремонту? може хто має якісь круті ідеї? чи наймали дизайнера? яка вартість його послуг, порекомендуйте хорошого?

Я робила перепланування незначне, тому ОСББ погодило все дуже швидко і питань з ним не було.
А от від послуг дизайнера ми відмовились, було дуже дорого та мені запропоновані варіанти не сподобались.
а яка у вас квартира? і що ви хочете робити? може я Вам щось і підскажу ;)
Katarinka
Зареєстрований

Секція: 3+

Поперед.Далі

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість