Юридичні питання

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Дети и спорт

Повідомлення AlexeyTycle » 13 листопада 2015, 17:45

Ура наконецто нашел то что давно искал.
Аватар користувача
AlexeyTycle
 

Дети и спорт

Повідомлення AlexeyTycle » 23 жовтня 2015, 08:44

Благодарю.
Аватар користувача
AlexeyTycle
 

Re: Юридичні питання

Повідомлення Юрій » 15 жовтня 2015, 15:53

Невелике нагатування всім, хто має на днях здійснювати черговий внесок - не забудьте перед тим, як переводити свої гроші на рахунок Доброї оселі, укласти додатковий договір, в якому вказані нові реквізити. Про це, нажаль, особисто інвесторів не повідомляють, сподіваючись, що ті самі подзвонять в останній день перепитати. Буде обідно, якщо ваші ~100000 грн. зависнуть на якомусь застарілому рахунку і можливо ще пеню платити доведеться якщо на новий рахунок гроші не прийдуть.
Може комусь це буде корисним :)
Юрій
Зареєстрований
 
Повідомлень: 25
З нами з: 11 травня 2015, 20:21

Re: Юридичні питання

Повідомлення Dobra_Oselia » 07 серпня 2015, 15:50

Відтепер ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Нові технології інвестування» розширює напрямок своєї діяльності, а саме інвестує кошти не тільки в будівництво, а й в розвиток проектів, що сприяють збереженню навколишнього середовища. Діяльність фонду передусім спрямована на реалізацію «зелених проектів» у сфері містобудування. Поряд з інвестуванням у будівництво житла та комерційних об’єктів, фонд вкладає кошти та бере безпосередню участь в озелененні населених пунктів, розширенні площ трав’яних газонів, відбудові парків і скверів, алей, очищенні водойм. Основне завдання – реалізація заходів, спрямованих на збереження природних ресурсів і створення комфортних умов для проживання людей. Саме тому, було прийняте рішення у доцільності заміни назви фонду на ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд зелених технологій Грінвіль», яка буде в повному обсязі відображати зміст діяльності.
Відповідно до діючого законодавства зміна назви призвела до зміни поточних рахунків. В свою чергу всі реквізити фонду, директор та глава наглядової ради залишаються незмінними.
Договори, підписані з фондом старої назви, залишаються діючими, та всі умови зберігають свою силу у первісному вигляді. Заміна назви фонду та поточних рахунків відбувається шляхом підписання додаткової угоди до діючого договору.
Забезпечувальний платіж, перерахований на старі поточні рахунки, вважається зарахованим як оплата за квартиру (як належне виконання договору). Всі наступні перерахунки забезпечувального платежу за квартиру здійснюються на нові поточні рахунки, зафіксовані в додатковій угоді.
Таким чином, зміна назви фонду має формальний зміст, та залишає за собою всі первинні умови діючих договорів.
Dobra_Oselia
Зареєстрований
 
Повідомлень: 191
З нами з: 24 квітня 2015, 10:59

Re: Юридичні питання

Повідомлення Bohdan » 06 серпня 2015, 18:00

Переіменування на вас ніяк не вплине. Міняється тільки рахунок на який ви платите, а всі сплачені вами гроші вже зараховані як сплата за квартиру.
Зателефонуйте дівчатам в офіс продажів, вони розкажуть.
Я розумію, що для нас це формальність, а для забудовника нова реклама.
Аватар користувача
Bohdan
Зареєстрований
 
Повідомлень: 11
З нами з: 25 травня 2015, 22:50

Re: Юридичні питання

Повідомлення ymyk » 04 серпня 2015, 22:58

Дякую за багатослівність, але відповіді не почув. Чим це переіменування впливає на пересічного інвестора-покупця ДО? Зміна призначення платежу? Р/р? Заключення оновленого договору, як тоді бути з існуючим і внесками що вже оплачені?
Аватар користувача
ymyk
Зареєстрований
 
Повідомлень: 6
З нами з: 12 травня 2015, 15:36

Re: Юридичні питання

Повідомлення Dobra_Oselia » 04 серпня 2015, 18:02

Шановні мешканці та покупці житлової нерухомості в ЖК Добра Оселя!

Зборами учасників ПАТ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ІНВЕСТУВАННЯ» у зв’язку з розширенням діяльності, спрямованої на реалізацію «зелених проектів» у сфері містобудування, було прийнято рішення про зміну назви на ПАТ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД ЗЕЛЕНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ГРІНВІЛЬ».

Так, окрім інвестування в будівництво житла та комерційних об’єктів, Greenville вкладає кошти та бере безпосередню участь в озелененні населених пунктів, розширенні площ трав’яних газонів, відбудові парків і скверів, алей, очищенні водойм та інших проектах направлених на зменшення викидів парникових газів в атмосферу та покращення екологічного стану довкілля.
Реалізуючи проекти, фонд дбає, щоб використовувалися тільки сучасні екологічно безпечні матеріали та відповідне обладнання. Ще на етапі проектування будівель закладаються ефективні рішення з енергозбереження, пасивного теплозбереження, улаштування економного освітлення та роботи електрообладнання, максимального поширення площ із зеленими насадженнями та інших заходів, спрямованих на збереження природних ресурсів і створення комфортних умов для проживання людей. Така позиція зумовлює не тільки високу якість збудованих об’єктів, комфортне проживання мешканців, забезпечення ощадливого використання споживаних ресурсів, але й демонструє відповідальність перед наступними поколіннями.

У зв’язку зі зміною найменування, згідно внутрішніх розпоряджень банківських установ, з якими співпрацює ПАТ, постала необхідність в зміні розрахункових рахунків. Всі інші реквізити та керівництво ПАТ залишаються незмінними.
Dobra_Oselia
Зареєстрований
 
Повідомлень: 191
З нами з: 24 квітня 2015, 10:59

Юридичні питання

Повідомлення ymyk » 04 серпня 2015, 17:07

Ходить інформація про те що ДО змінює назву забудовника. Яким чином це відіб"ється на існуючих договорах? Чи має право ДО пропонувати перезаключити договір з прописаним новим забудовником. На скільки пам"ятаю в попередньому договорі прописувалось що не може бути ще одного попереднього договору, тільки основний.
Аватар користувача
ymyk
Зареєстрований
 
Повідомлень: 6
З нами з: 12 травня 2015, 15:36


Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron