Зміна назви ПАТ

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Зміна назви ПАТ

Повідомлення Dobra_Oselia » 04 серпня 2015, 18:06

Шановні мешканці та покупці житлової нерухомості в ЖК Добра Оселя!

Зборами учасників ПАТ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ІНВЕСТУВАННЯ» у зв’язку з розширенням діяльності, спрямованої на реалізацію «зелених проектів» у сфері містобудування, було прийнято рішення про зміну назви на ПАТ «ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД ЗЕЛЕНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ГРІНВІЛЬ».

Так, окрім інвестування в будівництво житла та комерційних об’єктів, Greenville вкладає кошти та бере безпосередню участь в озелененні населених пунктів, розширенні площ трав’яних газонів, відбудові парків і скверів, алей, очищенні водойм та інших проектах направлених на зменшення викидів парникових газів в атмосферу та покращення екологічного стану довкілля.
Реалізуючи проекти, фонд дбає, щоб використовувалися тільки сучасні екологічно безпечні матеріали та відповідне обладнання. Ще на етапі проектування будівель закладаються ефективні рішення з енергозбереження, пасивного теплозбереження, улаштування економного освітлення та роботи електрообладнання, максимального поширення площ із зеленими насадженнями та інших заходів, спрямованих на збереження природних ресурсів і створення комфортних умов для проживання людей. Така позиція зумовлює не тільки високу якість збудованих об’єктів, комфортне проживання мешканців, забезпечення ощадливого використання споживаних ресурсів, але й демонструє відповідальність перед наступними поколіннями.

У зв’язку зі зміною найменування, згідно внутрішніх розпоряджень банківських установ, з якими співпрацює ПАТ, постала необхідність в зміні розрахункових рахунків. Всі інші реквізити та керівництво ПАТ залишаються незмінними.
Dobra_Oselia
Зареєстрований
 
Повідомлень: 191
З нами з: 24 квітня 2015, 10:59

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron