Торгово-розважальний комплекс

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Торгово-розважальний комплекс

Повідомлення Ira » 21 травня 2015, 18:00

markys написав:Юра, а скільки ти готовий платити за садок? Навряд чи тут у нас набереться хоча б 30 дітей. Мене особисто цікавить піцерія та пекарня, побутова хімія та кав'ярня з смачними десертами. Але головне це закінчення будівництва!!!!!

А взагалі хто скільки готовий платити за садок?
Який буде сенс садочка якщо ми не зможм його собі позволити???
Ira
Зареєстрований

Секція: 2

Повідомлення Romu4 » 21 травня 2015, 17:55

Пiдримую, для чого жити посусідсту від постійного шуму який в любому випадку буде через відгрузку товару, та скупчення великої кількості людей. Проблема з парковкою на даний момент і так присутня, а якщо тут ще будуть залишати свої авто відвідувачі ТЦ, вже не говорю про постійний смітник який завжди є біля продуктових супермаркетів. Як на мене, для цього району Супермаркетів аж забагато.
Romu4
Зареєстрований

Секція: 3+

Повідомлення Maya » 21 травня 2015, 11:32

Katarinka написав:Для мене садочок на даний момент не актуальний, може на майбутнє..))) А якщо його і побудують, він буде приватний, а значить і дорогий. Сумніваюсь, що зможу собі це задоволення дозволити!
Моя дитина вже ходить до школи і ми маємо іншу проблему. Не можливо витягнути його з-за комп'ютера, вже заробили сколіоз. Тому дуже радію, що буде спортивний майданчик. Хоч вижену з хати,хай побігає. Тим більше що це буде безплатно .

А мені буде не актуально:)))) Якби був садок зараз, то та, а поки його побудують, то мені вже треба буде зошити купляти. Я б взагалі хотіла б щоб тут був цілий спорт комплекс, чи хоча б стадіон. А на рахунок торгового центру, то я проти, брала квартиру спеціально подальше. Я зараз знімаю хату біля Арсену, то то капец повний, щурі як коні бігають, вонь, шум-гам, ще якщо цілодобовий буде, то взагалі вішатись можна.
Maya
Зареєстрований

Секція: Г2

Повідомлення Katarinka » 20 травня 2015, 11:44

Для мене садочок на даний момент не актуальний, може на майбутнє..))) А якщо його і побудують, він буде приватний, а значить і дорогий. Сумніваюсь, що зможу собі це задоволення дозволити!
Моя дитина вже ходить до школи і ми маємо іншу проблему. Не можливо витягнути його з-за комп'ютера, вже заробили сколіоз. Тому дуже радію, що буде спортивний майданчик. Хоч вижену з хати,хай побігає. Тим більше що це буде безплатно .
Katarinka
Зареєстрований

Повідомлення ivmamay » 19 травня 2015, 20:55

А нас мало хвилює, що вас мало хвилює...)) Має бути вся обіцяна інфраструктура, яка необхідна для комфортного проживання більшості...
ivmamay
Зареєстрований

Повідомлення Кася » 19 травня 2015, 20:06

мене ТЦ якось мало хвилює, бо більше волію закуплятися в Ашані, КК і інтернеті). А от садок це дуже важливо. Особливо враховуючи які зараз всюди черги в ті дитсадки. Ледь не з самого народження записуєшся, щоб дитина в 2-3 могла піти в садок.
Кася
Зареєстрований

Секція: Г3

Повідомлення AlexUA » 16 травня 2015, 13:28

denya написав:Маркус, в мікрорайоні планується 15 секцій, а це приблизно 1200-1500 жителів. Питомі показники для дитячих дошкільних установ - 60 дітей на 1000 жителів. От і порахуй скільки дітей потребуватиме дошкільного виховання!
Керівництво ДО, скажіть, будь ласка, які садіки поруч будуть збільшувати кількість місць під потреби нашого мікрорайону???

Всього 18 секцій (підїздів). Це близько 800кв. І десь 2-2.5к мешканців.

Важливіше питання:

Чому мені продавали квартиру з інфраструктурою , і тому вона дорожча від усіх інших
А інфраструтури нема?
Буде ДО відшкодовувати це?

Ми реально оплатили як мінімум 100$/м2+ за інфраструктуру, порівнюючи з цінами інших забудовників. Загальна площа, яка продається в комплексі 50 000 - 60 000 м2. А це 5-6 млн.$ за які по ідеї і мала б будуватись додаткова інфраструктура. Говорити про ситуацію в країні буде вкрай безглуздо, так як інвестується по курсу. А курс як відомо виріс значно більше ніж рівень інфляції в країні.

Тому я цілком підтримую запитання:
Якщо не буде будуватися інфраструктура то як ДО планує відшкодовувати збитки інфесторам?
AlexUA
Зареєстрований

Повідомлення Kagor » 16 травня 2015, 08:02

Реально , питання таке
Чому мені продавали квартиру з інфраструктурою , і тому вона дорожча від усіх інших
А інфраструтури нема?
Буде ДО відшкодовувати це?
Kagor
Зареєстрований

Повідомлення denya » 16 травня 2015, 00:06

Маркус, в мікрорайоні планується 15 секцій, а це приблизно 1200-1500 жителів. Питомі показники для дитячих дошкільних установ - 60 дітей на 1000 жителів. От і порахуй скільки дітей потребуватиме дошкільного виховання!
Керівництво ДО, скажіть, будь ласка, які садіки поруч будуть збільшувати кількість місць під потреби нашого мікрорайону???
denya
Зареєстрований

Повідомлення markys » 15 травня 2015, 23:16

Юра, а скільки ти готовий платити за садок? Навряд чи тут у нас набереться хоча б 30 дітей. Мене особисто цікавить піцерія та пекарня, побутова хімія та кав'ярня з смачними десертами. Але головне це закінчення будівництва!!!!!
markys
Зареєстрований

Поперед.Далі

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість