Торгово-розважальний комплекс

Доброго дня, пані та панове!
Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!

Re: Торгово-розважальний комплекс

Повідомлення Юрій » 15 травня 2015, 22:42

Не буду пояснювати чому я хочу дитсадок в 2хв ходьби від дому, торгово-розважальний центр чи будь-що інше. Ця тема не про мене. Це елементи інфраструктури, які мені продавали в якості реклами переваг недешевої квартири в даному мікрорайоні. Я погодився заплатити гроші за квартиру, яка по теперішньому курсу коштує під мільйон гривень і мені не приємно взнавати, що це все були байки. Не хочу опускатись до ображання будь-кого, мені особисто подобається якість робіт, які мені показали в ДО, просто вважаю, що представники ДО могли б чітко відповісти на наші запитання тут, а не тет-а-тет, для цього ви ж і створили цей форум. Це б зняло цю невелику паніку і відновило б довіру. Маю до ДО кілька запитань, сподіваюсь на чітку відповідь:
1. В кого саме ви проводили опитування, чому не в нас, чому нікому не повідомили результатів? Чи проведете ви повторне опитування серед УСІХ, хто купує у вас квартири?
2. Що буде на тій території замість торгово-розважального комплексу?
3. Чи є можливість відновити проект дитсадка, якщо жильці його підтримають?
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення markys » 15 травня 2015, 22:06

Тобто ви купили квартири через садок? Мене особисто навіть не цікавить голова ОСББ, більше цікавить прибирання під`їзду. Так паркування це мене теж мучило, але я просто придбав собі гараж поруч. Особисто мене цікавить тариф чи він ринковий і якість за ці гроші. А взагалі хто з нас може бути головою ОСББ? Я ні бо є робота - та й у більшості те саме. А на рахунок Рукавички, Барвінку чи якогось іншого магазину - це все шлак і відсутність якості продуктів та й сервісу. Ашан точно краще і багато там з нас закупляються.
markys
Зареєстрований

Секція: 3+

Повідомлення Ірина » 15 травня 2015, 19:06

Нас також цікавить обіцяний садок,це ж бо одна з причин покупки ДО.
Ірина
Зареєстрований

Секція: Б2

Повідомлення administrator » 15 травня 2015, 18:50

Шановні мешканці!
Ми готові вислухати і почути Вас, але давайте будемо взаємокоректними і не вдаючись до образ, продовжимо наше спілкування.
Якщо у Вас є побажання, зауваження, пропозиції, ми запрошуємо Вас до нас у офіс (у відділ продажу чи ОСББ, в залежності від суті питання) для більш детального їх обговорення та прийняття конструктивного рішення.
Ми відкриті до спілкування і чекаємо на Вас.
Создать мир легче, чем понять его.
administrator
Администратор
Администратор

Тегипропозиції, спілкування, зауваження, побажання, чекаємо

Повідомлення OKus » 15 травня 2015, 18:42

В кінці травня мають бути збори ОСББ http://forum.dobra-oselia.com.ua/ftopic7.html

Нам потрібно підготувати питання і пробувати щось вирішити.
1. Садочок
2. Торгівельний центр
3. Продумана парковка
...

За парковку, наприклад зараз 3 секція біля церкви, на вулиці буде 4-5 офісних чи торгових приміщень і зараз роблять тротуар без жодного паркомісця. Там широчезний тротуар плюс тротуар напроти. Замість тої недоклумби зробили б парковки біля кожного приміщення. Я б навівть відмовився від тротуару там бо навпроти є досить широкий. Зробили б як біля церкви парковка. Ще цікаво що напридумають біля 4 секції
OKus
Зареєстрований

Повідомлення andriy_z » 15 травня 2015, 18:15

ДО, як ви дивитесь на те щоб переробити під садок комерційне приміщення в одній зі секцій (Г1) зі сторони церкви, озеленити, облагородити територію поруч і закрити її?

Відносно торгового центру- ні Ашану, ані Метро там не планувалось. Я думаю достатньо щось типу Рукавички в одній зі секцій, а на його місці збудувати закритий гараж на 5-6 поверхів, тоді би в людей не було проблем з паркуванням ;)

Подумайте над цим, думаю ваші продажі тільки би зросли від цього.
andriy_z
Зареєстрований

Повідомлення Юрій » 15 травня 2015, 17:46

Якби жильців турбувала присутність супермаркету то вони б не купували у вас квартири після того як ознайомились з інфраструктурою житлового кварталу. Щоб відділити супермаркет від будинків можна просто побудувати невелику огорожу якщо в цьому дійсно є потреба.

На інших форумах в гілці про Добру Оселю я помітив, що людей дуже цікавить питання хто у який садок віддає своїх дітей і оскільки знайти вільне місце в садках складно, то жильці дуже надіялись на дитсадок, що був запропонваний Доброю Оселею. Тому я не вірю, що більшість при опитуванні відмовилися б від нього.

Ви пишете, що ЗАМІСТЬ дитсадка жильці хочуть дитячих майданчиків та відкритого спортивно-розважального майданчика, але ж вони і так були обіцяні при купівлі квартир, тому не розумію нащо нам робити якийсь вибір?

Я листа з опитуванням не отримував, при купівлі квартири враховував той факт, що поблизу буде садок і супермаркет. Скажіть, будь ласка, кого саме ви опитували? Можна побачити результати цих опитувань? Чому змінили плани по інфраструктурі і не врахували мою думку як одного з інвесторів будівництва і навіть не повідомили мене про це мейлом?
Дякую.
Юрій
Зареєстрований

Повідомлення Ljale4ka » 15 травня 2015, 16:39

Мусіла тут зареєструватись, так вже мене цікавило питання коли і як проводилось таке опитування. Нас ніхто нічого не питав)
Цікаво, в принципі, як можуть жильці відмовитись від садочка, знаючи, що в навколишні садочки неможливо потрапити через брак місць.
Ljale4ka
Зареєстрований

Повідомлення Ilona » 15 травня 2015, 14:33

Для нас також дитячий садок і торговий центр були важливими критеріями коли купляли житло в ДО ! :geek:
Думаю, що власники квартир мають зібратись і обговорити це питання та настояти на своєму, що все таки ДО повинні дотримуватись всіх умов оферти ! ;) ;) ;) ;) ;)
Ilona
Зареєстрований

Повідомлення OKus » 15 травня 2015, 14:09

Теж ні про яке опитування не чув. Думав що хіба в 1 секції проводили. Але виходить там теж ні.
Та й яке опитування проводити коли от тільки третю секцію здали а буде 5, плюс збоку ще буде купу секцій, але вже опитали всіх кого треба :D

Плюс як тут писав адмін щось про закриту територію, так це взагалі не проблема окремо торгівельний центр зробити.

Ну але опитування вже зробили :D

Ну нічого ми теж можемо своє опитування зробити, от закон недавно прийняли :roll:
OKus
Зареєстрований

Поперед.Далі

Повернутись до Добра оселя-наші новини, акції, обговорення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість