Збори ОСББ

Для зручності наших клієнтів Жк "Добра оселя"створив експлуатаційну організацію, яка відповідає за після продажне обслуговування та за обслуговування будинку та прибудинкової території.

Re: Збори ОСББ

Повідомлення Володя » 10 червня 2015, 00:00

Я шось так і не зрозумів, а де було запрошення запрошення на збори ОСББ? То хто вирішував кого запрошувати, а кого ні?
Володя
Зареєстрований

Секція: 100Ж

Повідомлення Оксана » 09 червня 2015, 17:44

Я на жаль пропустила :| Що цікавого говорили на цих зборах, поділіться хтось будь-ласка.
Оксана
Зареєстрований

Повідомлення AlexUA » 08 червня 2015, 18:40

Це не претензія до ОСББ "ДО". Це побажання щодо прозорості використання коштів. Тому що як ви вірно описали - встигли 2 ремонти зробити поки ЖЕК щось вирішив полагодити, ось і не хочеться з таким стикнутись в майбутньому.
AlexUA
Зареєстрований

Повідомлення Ira » 08 червня 2015, 15:24

AlexUA написав:Наразі в Україні на цьому пробують робити черговий бізнес. Типу побудували, а тепер будемо мешканців все життя "доїти". При вартості 2грн/м2 на місяць буде збиратися з Етапу1 порядку 30-35тис. грн. І куди ці кошти підуть? На прибирання 1 прибиральниці і вивіз сміття? А решту на зарплату планктону? Чи може ОСББ візьме на себе всі інші проблеми мешканців, які будуть виникати в процесі єксплуатації?

По факту той самий жек (привіт СССР), але кошти йдуть в іншу кишеню.

Я бачу Ви явно на зборах не були якщо таке пишете.
Не згодна на рахунок ЖЕКу і СРСР. Ви напевно давно не мали справи з ЖЕКом. Прохання поремонтувати дах може виконуватись на протязі років. В старій квартирі я встигла 2 ремонти зробити поки ЖЕК виконав свою роботу. Я була на зборах і по кожній статті витрат все зрозуміло. Нема на чому наживатись. Другий раз краще ходіть на збори що б такого не писати.
Ira
Зареєстрований

Секція: 2

Повідомлення siera » 08 червня 2015, 14:38

На мою думку все пройшло абсолютно добре.Розгорнуто відповіли на питання і мені все зрозуміло.На мої питання теж відповіли.
siera
Зареєстрований

Секція: 2

Повідомлення Bohdan » 08 червня 2015, 12:00

Та дали вони відповіді на всі питання.
А стосовно тарифів, то є нормальне ціноутворення. Якщо подивитися по всіх забудовниках, то тариф +- однаковий, в когось навіть є 2.6 грн/кв.м.
Bohdan
Зареєстрований

Повідомлення AlexUA » 08 червня 2015, 08:20

Наразі в Україні на цьому пробують робити черговий бізнес. Типу побудували, а тепер будемо мешканців все життя "доїти". При вартості 2грн/м2 на місяць буде збиратися з Етапу1 порядку 30-35тис. грн. І куди ці кошти підуть? На прибирання 1 прибиральниці і вивіз сміття? А решту на зарплату планктону? Чи може ОСББ візьме на себе всі інші проблеми мешканців, які будуть виникати в процесі єксплуатації?

По факту той самий жек (привіт СССР), але кошти йдуть в іншу кишеню.
AlexUA
Зареєстрований

Повідомлення Slavik.leo » 07 червня 2015, 02:06

Проблема в менталітеті і усвідомлені що ОСББ - просто обслуговуюча організація, яку можна змінити
Slavik.leo
Зареєстрований

Повідомлення djyha » 06 червня 2015, 23:13

А що саме їх так обурювало?
djyha
Зареєстрований

Повідомлення SUTOMORE » 06 червня 2015, 16:50

От і відбулись збори))) Основне питання, яке хвилювало керівників ОСББ - писанина на форумах - звучала від них в претензійному і обурливому тоні( в моєму розумінні ). Там я себе відчувала не комфортно. На конкретні запитання - ніяких відповідей - відвід стрілок на забудовника. Мало мешканців. Більше на той цирк не піду))))Напевне
SUTOMORE
Зареєстрований

Поперед.Далі

Повернутись до Осбб-експлуатаційна організація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість